środa, 11 stycznia 2012

Marta Fox dla każdego!?

Dzisiaj króciutko, coś do czytania, poleca Kasia z V B, ale czy tylko dla koleżanek z piątych klas? Ja polecam szóstym, siódmym, ósmym... (oj! nikt już tego nie pamięta...) Po prostu poczytajcie, co pisze Kasia:

„Kaśka  Podrywaczka” Marty Fox to opowieść o „problemowej” dziewczynie. I są to problemy dzisiejszej przeciętnej nastolatki . Nastolatki, która kłóci się z rodzicami, w szkole  stwarza pozory  twardzielki  i osoby, która wie czego chce, dziewczyny, która nie chce mieć chłopaka bo jest na to „ za dorosła”,  uważa, że jest samotna i brakuje jej bliskiej osoby. Odstresowuje  się tańcem. Taniec jest jej odskocznią , choć właśnie przez taniec i dyskoteki  będzie miała poważny problem... Będzie szukała pomocy  u obcych ludzi,  choć bardzo blisko jest ktoś kto jej pomoże. Będzie z nią na dobre i na złe. Kto to będzie? Warto przeczytać i dowiedzieć się. Gorąco polecam!!!

Książka ta bardzo szybko mnie wciągnęła.  Pomogła zrozumieć trudne  problemy.  Jestem  bardzo ciekawa dalszych losów Kasi i liczę na kontynuację  tej  książki .


                                                                                            Kasia Wysocka, kl. V B SP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz